Zdá sa, že Andrea Verešová sa opäť stala komusi tŕňom v oku. Na verejnej akcií totiž zvozili modelku i jej Instagram ako ešte nikto. Sebavedomá reakcia krásky ale na seba nenechala dlho čakať. Toto odkázala neprajníkovi!

Andrea Verešová si len nedávno zlízla kritiku od známeho módneho policajta a stylistu Maroša Kočišíka, ktorý vysmial modelkin český akcent a už je opäť v centre záujmu. Kráska sa na svojom Instagrame pravidelne chváli dokonalou postavičkou, no nepohrdne ani platenou spoluprácou, ktorou propaguje rôzne značky či produkty. Práve toto sa stalo terčom posmechu počas školenia pre influencerov a marketingových manažérov.

Akcia s názvom Influencing 2019 hostila aj právničku Andreu Pavelkovú, ktorá si do Verešovej takto kopla. “Nerobte reklamu na alkohol, a keď už sa rozhodnete propagovať nejakú fľašku, nerobte to zle ako Andrea Verešová, ktorá dokonca o tequile tvrdila, že má liečivé účinky, je to protizákonné,“ upozornila na modelkinu fotku s alkoholom, ktorú napokon zo svojho profilu stiahla. Padli však aj slová o tom, ako nedorábať prípravok Photoshopom, ak ho zabudnete reálne pridať na fotku, čo je rovnako príklad Verešovej.

Úspešná kráska však na otázku českého Expresu okamžite zareagovala a kritikom poslala jednoznačný odkaz: “Práve som priletela z pracovnej cesty v zahraničí a už zasa nejaké prekvapenie? Musím sa smiať, že nedám druhým spať. Keby som to robila tak zle, asi by som nemala 315-tisíc sledujúcich, dosah príspevkov okolo 100-tisíc denne a veľa spokojných firiem a značiek, ktoré propagujem. Opäť sa na mne niekto priživuje a berie si ma do úst. Myslím si, že len málokto dokáže lepšie spropagovať produkt alebo klienta ako ja,” uviedla Andrea bez zaváhania a dodala, že sa doposiaľ žiadny klient nesťažoval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.cz │ Foto: Instagram/andreaveresovaofficial, Televízia Markíza