Zuzana Plačková a René Strausz sú aj po prepustení na slobodu naďalej obvinení zo závažných drogových trestných činností. Z uznesenia súdu je pritom zrejmé, ako vypovedala influencerka pred sudcom a akými slovami sa snažila obhájiť. 

Známa instagramová kráľovná a jej manžel stále čelia vážnym obvineniam. Krátko po prepustení na slobodu sa Zuzana Plačková vyjadrila k veci na svojom profile provokatívnym textom. O dvojici prehovorila aj známa slovenská speváčka, ktorá poslala jednoznačný odkaz. Z uznesenia súdu, ktoré zverejnil denník Sme, teraz jasne vyplynulo, akým spôsobom sa influencerka obhajovala pred sudcom, ktorý napokon spochybnil dôvody jej stíhania.

Z dílerstva pritom majú dvojicu usvedčovať traja svedkovia, no hlavný svedok má o veci vedieť len z počutia. S dílerom, ktorý sa ocitol v skupine obvinených, sa mala Plačková zoznámiť podľa svojich slov pred tromi rokmi na dovolenke v Turecku. Uviedla tiež, že nikoho ďalšieho zo zadržanej skupiny nepozná. S touto osobou sa napokon zúčastnili aj plesu v Hlohovci, kde sa zoznámila s Plačkovej partiou kamarátov.

Plačková vo výpovedi nevylučuje, že ju chce ktosi účelovo zničiť. Ona sama sa ale opísala ako osobu, ktorá motivuje ľudí k čestnosti a vyhlásila sa za odporkyňu drog. Priznala však, že v mladosti viaceré vyskúšala: „Možno mala v minulosti kúsok marihuanového koláčika na dovolenke na Jamajke a ešte ako mladé dievča sa jej zdá, že fajčila marihuanu, možno nejaká extáza tam bola, ale nie sú to veci, ktoré potrebuje k životu,“ píše sa v uznesení so slovami, že „náhodou by sa na to namotala a všetko, čo si buduje, by si tak zničila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sme.sk │ Foto: Televízia Markíza, TV Doma