Šoubiz Takto vyzerá Silvia z premien: Prečo vrazila Marošovi nôž do chrbta?!

Takto vyzerá Silvia z premien: Prečo vrazila Marošovi nôž do chrbta?!

Extrémne premeny na čele so známym fitnestrénerom Marošom Molnárom nejdú vždy tak hladko, ako by si prial. V poslednej epizóde markizáckej relácie sa musel popasovať s náročnou povahou 24-ročnej Silvie z Leopoldova. Jej počínanie počas chudnutia dokonca vyviedlo z rovnováhy aj Maroša, ktorý potom, ako sa odmlčala, zistil šokujúcu pravdu- vymenila ho za ženu!

Úspešná relácia Extrémne premeny prináša pohľad do rutiny mimoriadne obéznych ľudí, ktorí sa rozhodli zmeniť svoje návyky a v mnohých prípadoch si tak aj zachrániť život. Silvia však bola tvrdý oriešok a Maroša potrápila hneď niekoľkokrát. Jej cieľavedomosť a chuť pracovať na svojom tele stála na bode mrazu a fitnestréner sa taktiež obával lenivosti mladej ženy.

Silvia vážila na začiatku premeny neuveriteľných 159 kilogramov, avšak po pár mesiacoch sa do premeny predsa len obula s odhodlaním, ktoré však prevyšovalo normy zdravia. „Za posledné týždne na Silviinom chudnutí nie je niečo v poriadku. Na toto obdobie schudla dosť veľa, čo nie je až tak normálne. Má žltšie zuby ako zvyčajne a sťažuje sa na vypadávanie vlasov,“ robí si tréner starosti. Neskôr ju konfrontoval na 9-mesačnom vážení, kde sa jej priamo opýtal na zdravotný stav. „Musím ti dať jednu otázku na telo. Silvia, viem, že po jedle chodíš zámerne vracať,“ povedal, na čo sa Silvia bez okolkov priznala a potvrdila tým Marošove podozrenie na bulímiu.

Okrem toho však trénera potrápila aj v inom smere, keď sa mu prestala ozývať a zistilo sa, že ho vymenila za ženu. Ako totiž neskôr priznala, z mužských autorít má mať strach. Pri Marošovi mala cítiť stres a napätie zakaždým, keď sa s ním mala stretnúť a vyzdvihla aj nespokojnosť s tým, že ju nevychvaľuje. Extrémne premena sa však nakoniec podarila a Silvia schudla neuveriteľných 84 kilogramov. Na posledom vážení sa ručička vyšplhala na číslo 75, za čo si bojovníčka vyslúžila obdiv. Po operácii, kde jej plastický chirurg odstránil nadbytočnú kožu, sa cíti skvelo, je vďačná celému tímu Extrémnych premien a svoj život si konečne užíva naplno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk

Exit mobile version