Na kastingoch do nového ročníka Miss Universe 2016 sa stretlo hneď niekoľko bývalých Missiek, ktoré držali korunku pár rokov dozadu. Odvtedy však prešlo poriadne veľa času a niektoré sú dokonca dvojnásobnými mamičkami. Takto dnes vyzerajú!

[sociallocker]Je známe, že adeptky na Miss musia vždy spĺňať prísne kritériá počnúc štíhlou postavou a končiac peknou, súmernou tvárou. Víťazky sú po získaní korunky dojaté a šťastné a snažia sa počas ročného kraľovania čo najlepšie využiť svoj čas na budovanie kariéry. Onedlho však príde na rad ďalšia víťazka a tak sa časom niektoré dievčatá dostanú úplne do zabudnutia, priberú a vydajú sa v živote úplne iným smerom.

To však rozhodne nie je prípad týchto krásnych dám, ktoré zasadli v porote na kastingoch do tohtoročnej Miss Universe (a niektoré sa zišli aj na prehliadke pre istú automobilku). Aj napriek tomu, že od súťaže ubehlo niekoľko rokov a niektoré sú až dvojnásobnými mamičkami, pokojne by sa mohli prihlásiť na kasting aj dnes. Veď sa pozrite sami!

ako vyzeraju byvale miss
Zľava: Lucia Senášiová, Denisa Vyšňovská, Anna Amenová, Mirka Kysucká, Silvia Lakatošová, Jeanette Borhyová, Martina Grešová.
ako vyzeraju byvale miss
Anna Amenová (vpravo) je dvojnásobnou mamičkou.

 

ako vyzeraju byvale miss
Dole: Denisa Mendrejová je už tiež dvojnásobnou mamičkou.

 

ako vyzeraju byvale miss
Takéto postavičky majú dievčatá aj roky po skončení súťaže a po pôrodoch.

 

ako vyzeraju byvale miss
Pokojne by sa mohli prihlásiť znovu na kasting…

ako vyzeraju byvale miss

Zdroj: Facebook [/sociallocker]