Silvia Kucherenko (36) je známa snáď každému Slovákovi. Modelka s obrovskými perami však kedysi vyzerala celkom inak, pričom ako 20-ročnú začínajúcu modelku ju takmer nespoznáte.

Silvia Kucherenko sa stala vďaka zásahom na svojej tvári doslova neprehliadnuteľná. Modelka však pred 16 rokmi vyzerala celkom inak, hoci poriadne odvážna bola už v mladom veku. Na zábere, ktorý zverejnila na sociálnej sieti, odhalila svoje začiatky kariéry v čase, keď mala 20 rokov. Silvia pózuje na zábere len v nohavičkách a holé prsia jej zakrýva iba priesvitný igelit.

Kráska, ktorú mnohí prirovnávajú k bábike Barbie, sa prednedávnom rozviedla s otcom svojho syna Alexandra a po desiatich rokoch si povedali zbohom. Silvia sa však rozhodne nemieni skrývať doma a na úvod začala experimentovať s vlasmi, ktoré si na chvíľu prefarbila na hnedo. Teraz sa však opäť vrátila k typickej blond, hoci podľa jej slov stále nemá po boku aj nového chlapa. Svoju krásu pritom zjavne zdelila po mame, ktorá nedávno podstúpila plastiku viečok a výrazne omladla.

Fotku Silvie spred 20 rokov môžete vidieť >>> TU <<<

Zdroj │ Foto: Instagram