Šou Česko Slovensko má talent prišla do veľkolepého finále, kde sa proti sebe v priamom prenose postavilo 9 výborných súťažiacich. Výhru vo výške 50 000 € si však mohol odniesť iba jeden z nich, pričom víťaz prekvapil nielen divákov, ale aj prítomných v sále. 

Talentová šou, ktorá sa zaujíma o všetkých šikovných ľudí, či už ide o spevákov, akrobatov, kúzelníkov alebo bruchomluvcov, sa teší mimoriadnej obľube v krajinách po celom svete. Po dlhých týždňoch castingov a odvysielanom semifinále sa siedma séria československej šou dostala do svojho dlho očakávaného konca.

Ako sa zdá, tento rok ovládli reláciu predovšetkým Slováci, nakoľko na stupienku víťazov stáli výhradne naši súťažiaci, ktorí predviedli hudobné čísla. Aj keď sa porotcovia snažili vybrať zo stoviek talentov TOP deviatku, do finálovej trojky sa spomedzi štyroch zlatých bzučiakov prebojovala len operná speváčka Ruženka Kováčová, ktorá napokon v šou skončila na bronzovej priečke.

Po vyhlásení už spomínaného tretieho miesta napätie gradovalo, pričom mnohí predpokladali, že víťazom šou sa stane jednoznačne talentovaný raper Boki. Opak sa stal napokon pravdou a výhru vo výške 50 000 € si domov odniesla mladá bubeníčka Nikoletka Šurinová, ktorú štvorica porotcov pôvodne ani nechcela pustiť do semifinále. Hlasy divákov však napokon rozhodli a celkové finále prebehlo práve medzi dvojicou, ktorá bola zvolená televíznymi divákmi. Víťazom srdečne blahoželáme!

Zdroj: Tv JOJ | Foto: Instagram/TvJOJ