Talent absolútne zvalcovali Slováci! TOTO je víťaz siedmej série!

Dátum:

Šou Česko Slovensko má talent prišla do veľkolepého finále, kde sa proti sebe v priamom prenose postavilo 9 výborných súťažiacich. Výhru vo výške 50 000 € si však mohol odniesť iba jeden z nich, pričom víťaz prekvapil nielen divákov, ale aj prítomných v sále. 

Talentová šou, ktorá sa zaujíma o všetkých šikovných ľudí, či už ide o spevákov, akrobatov, kúzelníkov alebo bruchomluvcov, sa teší mimoriadnej obľube v krajinách po celom svete. Po dlhých týždňoch castingov a odvysielanom semifinále sa siedma séria československej šou dostala do svojho dlho očakávaného konca.

Ako sa zdá, tento rok ovládli reláciu predovšetkým Slováci, nakoľko na stupienku víťazov stáli výhradne naši súťažiaci, ktorí predviedli hudobné čísla. Aj keď sa porotcovia snažili vybrať zo stoviek talentov TOP deviatku, do finálovej trojky sa spomedzi štyroch zlatých bzučiakov prebojovala len operná speváčka Ruženka Kováčová, ktorá napokon v šou skončila na bronzovej priečke.

Po vyhlásení už spomínaného tretieho miesta napätie gradovalo, pričom mnohí predpokladali, že víťazom šou sa stane jednoznačne talentovaný raper Boki. Opak sa stal napokon pravdou a výhru vo výške 50 000 € si domov odniesla mladá bubeníčka Nikoletka Šurinová, ktorú štvorica porotcov pôvodne ani nechcela pustiť do semifinále. Hlasy divákov však napokon rozhodli a celkové finále prebehlo práve medzi dvojicou, ktorá bola zvolená televíznymi divákmi. Víťazom srdečne blahoželáme!

Zdroj: Tv JOJ | Foto: Instagram/TvJOJ

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...