Šou Česko Slovensko má talent ovládli aj v uplynulej epizóde silné emócie. Tie preniesla nielen na divákov, ale aj prísnu porotu sympatická Slovenka Martina Výbohová, ktorá si za svoje vystúpenie napokon vyslúžila postup priamo do finále!

Uplynulú epizódu šou Česko Slovensko má talent ovládla svojim vystúpením 18-ročná študentka Martina Výbohová, ktorá sa hre na husle venuje od šiestich rokov. Usmievavá umelkyňa predstúpila pred porotu s neštandardným vystúpením, pričom pred kamerami zahrala jedinečnú verziu bondovskej skladby Skyfall.

“Prihlásila som sa do tejto súťaže, pretože husle ako nástroj taký nie sú veľmi populárny medzi mladými ľuďmi a ja by som to rada zmenila, lebo hudba ako taká celá je krásna a aj husle, myslím, že si zaslúžia vynikať,” prezradila skromná hudobníčka tesne pred výkonom.

Kým traja porotcovia ju okamžite po vystúpení jednoznačným áno poslali do ďalšieho kola, Jaro Slávik jej venoval zlatý buzzer, vďaka čomu postúpila priamo do finále súťaže. “Bol to pre mňa neuveriteľný pocit. Nečakala som ho, pretože hodnotenie po mojom vystúpení bolo dosť dlhé,” uviedla Martina pre joj.sk.

Sympatická hudobníčka však nie je na veľkých pódiách žiadnym nováčikom a svoj talent už predviedla popri speváčke Barbore Piešovej či kapele Kandráčovci. Okrem toho profesionálne jazdí na koňoch, pričom Slovensko reprezentuje v drezúre. Ako prezradila, ku koňom sa dostala po odporúčaní lekára z dôvodu zlého držania chrbtice. “V jazdectve je veľa citu, harmónie a dokonca aj rytmu. Neviem si predstaviť život bez hudby ani koní. Ani jedného sa neplánujem do budúcna vzdať,” dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: joj.sk, IG/csmt_tvjoj, streamable.com