Posledné týždne sa niesli na obrazovkách TV JOJ v znamení výnimočnosti a talentu, pričom v jubilejnom ročníku šou Česko Slovensko má talent sa predviedli stovky jedinečných umelcov. Kým päť najlepších čísel poslala porota priamo do finále zlatým buzzerom, ďalších troch súťažiacich vybrali diváci.

V sobotu (26. novembra) spoznalo Česko a Slovensko desiateho víťaza talentovej šou, ktorý vzišiel z grandiózneho finále. Na pódiu sa predstavilo celkom osem fantastických umelcov, ktorí predviedli spevácke, tanečné či akrobatické vystúpenia. Programom divákov už po druhýkrát sprevádzali očarujúca Jasmina Alagič po boku Davida Gránského, kým súťažiacich hodnotili Diana Mórová, Marta Jandová, Jakub Prachařa a Jaro Slávik.

Ako je zrejmé už z komentárov divákov na sociálnych sieťach, tí mali problém vybrať si, kto z finalistov podal najlepší výkon, pričom tretie miesto napokon obsadil spevák Alex Rigó, strieborná priečka patrí tanečnej skupine Movement Studios a status víťaza a výhru vo výške 40-tisíc eur si napokon odniesla 16-ročná speváčka Nikola Kusendová. Blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: joj.sk, IG/csmt_tvjoj