Svet šoubiznisu sa rozrástol o ďalších zamilovaných celebritných manželov! Známa americká herečka a nadaná speváčka s neuveriteľným hlasom sa po druhýkrát vydala. S touto radostnou správou sa podelila na sociálnych sieťach.

Idina Kim Menzel, v šoubiznise známa len ako Idina Menzel, je 46-ročná rodáčka z Queensu, ktorá sa venuje nielen herectvu, ale i spievaniu. Sympatická Američanka sa viac zapísala do širšieho povedomia verejnosti vďaka účinkovaniu v obľúbenom animovanom filme Frozen z roku 2013, ktorý si zamilovala najmä detská časť populácie. Okrem toho sa naplno venuje aj divadlu a zahrala si v mnohých predstaveniach ako Rent, Aida, Hair alebo Wicked.

Mohlo by vás zaujať: Slovenská herečka sa tajne vydala na hrade: Konečne povedala svoje „ÁNO“!

Idinina hviezda je v súčasnej dobe na úplnom výslní, no nedarí sa jej len v profesijnom živote, ale aj v tom súkromnom. Nadaná umelkyňa je totižto veľmi zamilovaná do svojho partnera Aarona, za ktorého sa vydala 22. septembra 2017. S touto šťastnou správou sa pochválila samotná Idina na sociálnych sieťach, kde zverejnila fotografie zo svojej nádhernej svadby. K nim napísala aj pár slov: „Chcela som vám len povedať, že som si vzala lásku môjho života Aarona Lohra tento víkend v našom dome. Otec a syn ma viedli uličkou. Bolo to magické. Ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli urobiť môj svadobný deň špeciálnym.“

Pre multitalentovanú umelkyňu to bola v poradí druhá výmena manželských sľubov. Jej prvé manželstvo trvalo desať rokov a počas neho priviedla na svet syna Walkera, ktorého má s Tayom Diggsom. Pre 41-ročného Aarona Lohra to bol prvý sobáš.

Zdroj | Foto: Instagram, pexels.com