Taliansky kňaz Don Andrea Contin čelí obvineniam zo se*uálneho zneužívania. Všetko sa malo diať priamo na jeho fare v talianskom meste Padova. Celibát, o ktorom v kostole káže, sám porušoval najhrubším možným spôsobom. Udržiaval si 30 mileniek, ktoré se*uálne zneužíval a na svojej fare skladoval domáce erotické videá. 

Podľa obvinení, ktoré naňho podala jedna z jeho mileniek, vždy nosil so sebou kufrík plný vibrátorov, latexových masiek, se*uálnych hračiek a ďalších zvrhlých pomôcok. Okrem toho doma skladoval domáce se*uálne videá v uzavretých obaloch s nálepkami mien pápežov, aby tak zakryl svoje úchylky.

Jedna žena ho obvinila z toho, že ju nútil mať pohlavný styk s koňom a niekoľkokrát ju fyzicky napadol na spomínanej fare. Polícia 48-ročného kňaza vyšetruje a podľa informácií anglického plátku The Sun je obvinený z toho, že niektoré zo svojich mileniek ponúkal na se* zoznamkách, taktiež z psychického a fyzického násilia.

Podľa informácií zo zahraničnej tlače mal Don až 30 mileniek, s ktorými udržiaval se*uálny pomer a navštevoval rezort vo Francúzsku, kde sa konali pikantné orgie. Tieto informácie sa, samozrejme, nestretli s pozitívnym ohlasom cirkvi, biskup Claudio Cipolla oznámil, že bez ohľadu na výsledok trestného stíhania, bude Don vyhostený z cirkvi. Okrem toho sa vyjadril nasledovne: „Aktivity Dona Contina sú neprípustné pre cirkev, kresťanov a dokonca aj pre mužov.”

Policajti našli na svätom mieste niekoľko se*uálnych hračiek a domáce erotické videá, ktoré farár skladoval u seba na fare a sú tak dôkazom pošpinenia tohto miesta.

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Pixabay,twitter.com