Obmedzený priestor a pocit osamelosti vyvoláva v niektorých farmároch zmiešané pocity, ktoré si kompenzujú vo vzťahoch so svojimi kolegami. Vzájomné sympatie si prejavujú hlavne Táňa (31) a Peter (38). Farmár Dominik však stratili trpezlivosť a posťažoval sa kolegovi, čo si musí vypočuť pred spaním.

Dvojica farmárov pred pár týždňami poriadne prekvapila, keď boli prichytení priamo v posteli. Spod periny sa ozývali zvuky a posteľou lomcovali čudné pohyby. Dokonca im neprekážala ani Michaela, ktorá spala iba pár centimetrov od nich. Aj napriek tejto noci, Táňa aj Peter svorne tvrdia, že sú kamaráti a ide iba o srandu.

Pred pár dňami však došlo na statku k očiste, ktorá spôsobila, že farmári musia spoločne jesť aj spať iba v kuchyni. Dominik tak zrejme získal “čierneho Petra“, keďže musel nocovať práve pri tejto dvojke. „Ja som včera spal pri hentých dvoch, pri Peťovi a Táni. Ty ko*ot, jak tam oni mľaskali. Tie ich jazýčkové, ty kokos, fuj,“ posťažoval sa mladík blízkemu kamarátovi Milanovi. Tieto slová prekvapili aj samotného Miňa. ,,Oni sa normálne olizujú v noci?“ šokovane sa spýtal. ,,Hej, to olizovanie, to normálne počuješ, ako sa jazykom tam baštrngujú,“ kritizoval búrlivú noc Dominik.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, Facebook/Farma