Herečka Táňa Pauhofová (34) je úspešná a talentovaná herečka, ktorá sa svojej práci venuje na 200 %. Aj to malo byť dôvodom krachu jej posledného vzťahu. Nedávno bola ale konečne pristihnutá po boku nového chlapa.

Táňa patrí vo svojej profesii medzi maximálne profesionálky, čo sa na jednej strane odzrkadlilo na jej obrovských pracovných úspechoch, ale na druhej strane aj na stroskotaní posledného vzťahu s podnikateľom Martinom v roku 2016. V minulosti tvorila osem rokov pár s charizmatickým Tomášom Maštalírom, ktorý ale rovnako stroskotal.

Hviezda seriálu Milenky si tak v poslednej dobe užívala horúce scénky zrejme skôr na pľaci ako v súkromí. Tomu je však už možno koniec! Pluske sa totiž podarilo herečku pristihnúť v spoločnosti neznámeho muža, s ktorým si ale zjavne rozumela, foto >>> TU <<<.

Pred bratislavským nákupným centrom nechýbali vzájomné úsmevy, hlasný smiech a dobrá nálada. Keďže sa však dorozumievali v angličtine, zrejme ide o cudzinca, ktorý nebude známy v našich šoubizových vodách.  Či ide naozaj o jej nového priateľa, sa ale zrejme dozvieme až časom, keďže krásna ryšavka sa k citlivej téme zatiaľ nevyjadruje.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook, Instagram