Šoubiz Táňa Pauhofová prekvapila: Sama ukázala zábery s rysujúcim sa bruškom!

Táňa Pauhofová prekvapila: Sama ukázala zábery s rysujúcim sa bruškom!

Obľúbená slovenská herečka Táňa Pauhofová (39) si svoje súkromie úzkostlivo stráži, avšak prednedávnom sa predsa len dostala na verejnosť krásna informácia. Pôvabná ryšavka nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko, pričom správu napokon potvrdil aj nadšený budúci otecko!

Hviezda filmov Šťastný nový rok či seriálu Milenky momentálne prežíva krásne životné obdobie. Potom, čo v septembri minulého roka povedala svoje životné áno hudobníkovi Jonatánovi Pastirčákovi, sa dvojica pochválila ďalšou krásnou novinkou. Táňa síce na sociálnych sieťach nezdieľa žiadne súkromné informácie, avšak z času na čas fanúšikov poteší fotografiou, ktorá súvisí s jej pracovnými aktivitami.

Aj keď už v minulosti bola fotografmi zachytená s črtajúcim sa tehotenským bruškom, tento raz urobila výnimku aj samotná herečka a zverejnila zábery celej svojej postavy. Známa ryšavka tým spustila medzi sledovateľmi doslova hurikán, a kým mnohí jej gratulovali či vyjadrovali komplimenty, našli sa aj takí, čo ju prirovnávali k ohnivej vojvodkyni zo Sussexu, bývalej herečke Meghan Markle. Vidíte tam tú podobu aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/tana_pauhofova_official

Exit mobile version