Táňa Pauhofová je nepochybne jednou z najtalentovanejších herečiek v našej krajine. Diváci ju môžu vídať na divadelných doskách, v seriáloch, ale aj v úspešných slovenských i českých filmoch. Pred pár mesiacmi sa jej však zmenil život od základov, keď sa obľúbená ryšavka stala mamičkou.

Táňa Pauhofová pred štyrmi rokmi našla šťastie v náručí zvukového inžiniera Jonatána Pastirčáka, ktorý je od nej výrazne mladší. Ich vzťah mal rýchly spád, keďže sa tajne zosobášili a populárna herečka následne otehotnela.

Dnes sa 39-ročná ryšavka teší z krásnej dcérky, pričom dostala nezvyčajné meno Mila. ,,MILUJEM! #smerodičia,“ napísala čerstvá mamička pár dní po pôrode. Na sociálnej sieti zverejnila iba ručičku malej princeznej, ktorá jej rozhodne zmenila život.

O Pauhofovej je verejne známe, že si svoje súkromie stráži ako oko v hlave. O to viac je prekvapujúce, že sa s manželom rozhodla ukázať ich 3-mesačnú dcérku v plnej kráse. ,,Najviac lásky po celý rok všetkým!“ popriala fanúšikom. Musíte uznať, že dieťatko pôvabnej umelkyne je skutočne nádherné.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/tana_pauhofova_official | Foto: IG/stanatop, tana_pauhofova_official, tvjoj