Táňa Brunayová (31) prišla na Farmu ako zadaná žena s dieťaťom, no po pár týždňoch na statku sa všetko zmenilo. Najnovšie prezradila šokujúce novinky o jej bývalom partnerovi, na ktorého mala dokonca podať trestné oznámenie.

Životy farmárov sa po skončení reality šou vracajú naspäť do starých či staronových koľají. To sa však nedá povedať o rodine Táni, ktorou sa počas posledných týždňov prehnal doslova hurikán. Na povrch sa začínajú vyplavovať veľké problémy, ktoré dvojica medzi sebou má aj napriek rozchodu.

Tánin expartner Pavol nám poskytol exkluzívny rozhovor, v ktorom spolu so sestrou opísali, ako prebehol rozchod a čo sa u nich doma deje po skončení farmárskej súťaže. Reakcia Táni ale na seba nenechala dlho čakať a z farmárkiných úst zazneli tvrdé slová o potrate aj vyhrážkach samovraždou.

Dvojica však ani po týždňoch svoje konflikty neurovnala a podľa “Xeny” má byť najväčším dôvodom práve ich dcérka. Kým Pavol má požadovať klasickú striedavú starostlivosť, ona chce striedačku na dohodu, aby sa dcére nenarušil zabehnutý režim. Pri boji o dcéru brunetka pre Topky vyzdradila, že s bývalým má už dlhšie opletačky, pričom komplikácie mali nastať pred finále Farmy: “Zablokoval mi autom východ z domu. Nechcel ma pustiť preč, začal robiť obrovské scény. Nikto pritom nepovedal, že ide so mnou na finále. Musela som podať trestné oznámenie,” tvrdí Táňa.

Neskôr sa rozrozprávala aj o tom, že ju mal expartner počas tehotenstva posielať na potrat: “Najprv ma posielal na potrat. Nakoniec sa zmieril s tým, že si dieťa necháme. Potom ale vyhlásil, že ak bude postihnuté, necháme ho v nemocnici. A že ak to budú dvojičky, vezmeme si len jedno,“ šokujePavol má ale na vec celkom iný pohľad: “Táňa si vymýšľa klamstvá, aby poškodila mňa a moju rodinu, vôbec som na to nechcel reagovať, ale už to prehnala… vôbec nie je pravda, že som ju posielal na potrat!!!!! Ja našu dcéru milujem najviac na svete, dal by som jej aj posledné na rozdiel od nej,” spovedá sa nám expartner.

Tánin expartner tvrdí, že si reči o potrate a samovražde vymýšľa

Rovnako rozhorčene reaguje aj na obvinenia o tom, že za Táňou a malou neprišiel do Nemecka, až na párkrát: “Ja som za ňou chodil a to som bol po ťažkej operácii miechy, mám na to aj dôkazy. Je to smutné, keď sme boli toľké roky spolu, že špiní moju rodinu a pritom jej celá rodina pomáhala. Týmto by som to chcel uzavrieť. Kto ma pozná, tak vie, aký som. Nebudem sa na niečo hrať, na čo nemám…” dodáva. Farmárka je navyše presvedčená, že expartner s rodinou proti nej huckajú vlastnú dcéru, no aj na to jej bývalý zareagoval so slovami, že malá sa po nejednom incidente sama rozplakala a utekala za otcom a rodinou, pričom má v pozadí exfarmárky rezonovať aj téma alkoholu.

Táňa sa momentálne podľa vlastných slov drží od bývalého partnera čo najďalej, podala naňho trestné oznámenie a zablokovala ho na sociálnej sieti. Dom aj pozemok, kde doposiaľ spoločne vychovávali dcéru, je ale údajne jej: “Dom aj pozemok je môj, s Paľom sme mali len spoločný úver. Navrhla som mu, že mu 400 €, ktoré doteraz zaplatil, vrátim,” uzatvára tému Táňa, no jej slová sa bývalému vôbec nepozdávajú: “Dom som staval ja s mojou rodinou, kým si Táňa užívala na Farme. A ten je spoločne s úverom na polovicu. Znalec ho ohodnotil na 85-tisíc eur, takže to nebude 400 eur, ale jeho hodnota deleno dvomi,” hnevá sa.

Táňa podala na bývalého partnera trestné oznámenie

Zdroj: topky.sk │ Foto: TV Markíza