Farmári Peter a Táňa sú terčom kritiky kvôli svojej otvorenej náklonnosti, ktorú si prejavujú pred všetkými na statku. Najnovšie ich taktizovanie nezachytila kamera, no čudesné zvuky sa ozývali z rákosia…

Peter Harezník a Táňa Brunayová, ktorá by mala byť dnes už zasnúbená s priateľom Paľom, neskrývajú vzájomné sympatie a náklonnosť. A to až do takej miery, že to už ostatným farmárom lezie na nervy. Viacerí sa ozvali s tým, že boli svedkami čudesných praktík dvojice.

Za nechutné označil mľaskavé bozkávanie Petra a Táni Dominik, no pridala sa aj Karin, podľa ktorej má dvojica intímny vzťah. Netrvalo dlho a Juraj rozhorčene priznal, že v noci nemohol spať kvôli tomu, že vedľa neho sa s farmárskou dvojicou triasol celý spacák. Veľavravné sú aj videá, ktoré televízia pravidelne zverejňuje na svojom YouTube kanáli.

Najnovšie sa kamere síce nepodarilo zachytiť obraz, no zato počuť čudné zvuky spoza rákosia. Tam sa totiž Peter s Táňou cez deň vytratili a nejakú dobu tam osamote pobudli. Okrem smiechu a pár slov sa ale ozýva aj čosi iné. Dvojica však svorne tvrdí, že sú kamarátmi a všetko, čo sa deje, je taktika. Medzi fanúšikmi už stihlo slovo „taktizovanie“ zľudovieť a na Facebooku nechýbajú na túto tému viaceré žartíky.

Fanúšikovia sa na taktizovaní dvojice zabávajú

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube