Kontroverzná Táňa Brunayová je partnerkou muža, ktorý ju doma čaká aj s dieťaťom. Na Farme sa skamarátila s Petrom Harezníkom, a aj keď tvrdia, že ide len o kamarátstvo, ostatní farmári sú iného názoru. Táňa sa konečne rozhodla prehovoriť o tom, ako je to medzi ňou a priateľom v skutočnosti…

Táňa a Peter sú tŕňom v oku mnohých farmárov. Tí majú totiž podľa vlastných slov plné zuby ich večerných aktivít a viacerí prehovorili o tom, čo sa deje na statku mimo kamier. Karin, Juraj či Dominik už dávno vyjadrili svoj názor na farmárskej kamarátstvo, no najnovšie sa pridal aj Martin Šmahel, ktorému nepríjemné odhalenie nie je vôbec príjemné.

Pred pár dňami fitnessák priznal, že v noci bol svedkom čudných zvukov, ktoré sa nedajú s ničím pomýliť a nepomohli mu ani štuple do uší. Najnovšie prichytil dvojicu v kôlni, kde sa mali najväčší kamaráti vrúcne objímať ukrytí pred ostatnými a netají sa tým, že sa chce Táni zbaviť. Kučeravá fitnessáčka sa ale pred kamerami rozhodla po prvýkrát úprimne prehovoriť o tom, ako to v skutočnosti vyzerá s jej vzťahom vonku: “S mojím partnerom si nie sme ľahostajní, ale on vie, že ako to je medzi nami po citovej stránke. Ja som mu to neraz povedala a či si to teraz uvedomí alebo neuvedomí, alebo pochopí, čo som mu tým celým chcela povedať, uvidíme,” znejú slová zadanej farmárky.

Neskôr pri stole prezradila Petrovi aj ďalšiu šokujúcu informáciou o tom, prečo vlastne zostáva naďalej so svojím priateľom: “Nám to funguje, ale som povedala, že to je z rozumu. Aspoň z mojej strany zatiaľ,” prekvapuje. Nevedno, ako po týchto slovách zareaguje jej druh, hoci prednedávnom sa na jeho profile objavilo oznámenie o zásnubách, ktoré neskôr stiahol.

O tom, že Tánin partner by sa mal dozvedieť celú pravdu, nepochybuje ani farmárka týždňa Renáta: “Tánin partner by si určite zaslúžil vedieť pravdu. Táňa má malé dieťa. Ja tiež. Svoje deti učím, že lož má krátke nohy. Vždy je lepšia pravda ako lož,” myslí si. Peter sa s ním ale podľa vlastných slov chystá po skončení farmárskej šou stretnúť a zrejme pôjde o veľmi zaujímavú situáciu.

Peter sa po skončení Farmy chystá zoznámiť s Tániným priateľom
Táňa narovinu prezradila, že jej vzťah je len z rozumu
Ako dopadne toto kamarátske duo?

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube