Táňa Brunayová sa stala druhou duelantkou po prekvapivom označení Martinom Šmahelom. Ich rozhovor v dome pravdy však nabral nečakaný smer a fitnesska vyšla s pravdou von. Po jej slovách si ale všetci kladú rovnakú otázku…

Martin Šmahel sa rozhodol taktikou poriadne zamiešať karty na statku, keď rozšíril fámu, že si do duelu zoberie Petrovu Táňu. Aj keď sa mnohí domnievali, že to napokon neurobí a druhým duelantom sa stane chlap, svalnáč všetkých prekvapil a vyslovil Tánino meno.

Dvojica sa tak stretla  v dome pravdy, kde došlo k dlho očakávanému rozhovoru o Táninom priateľovi, ako aj Petrovi. Kučeravá fitnesska to o vzťahu s priateľom povedala narovinu, ako nikdy predtým: „My vieme, ako to je medzi nami. Čo tam chýba, čo tam nechýba. V Peťovi je to, čo nemá partner. Ale to neznamená, že s Peťom chceme niečo riešiť,“ vysvetľuje. Martin sa jej vzápätí opýtal na to, čo očakáva po návrate domov: „Ja nečakám nič, ja som pripravená na všetky alternatívy. To je taký vzťah z rozumu. Postará sa, nepije, nefajčí, pomôže mi. Len také chladné vnútro je tam. Nechcem od neho odísť, som pripravená na všetko, keď prídem domov, môžeme sa o tom porozprávať,“ stojí nohami na zemi.

Šmahel sa ďalej snažil upozorniť aj na to, ako sa bude cítiť jej partner, keď uvidí všetko v televízii. Táňa má ale aj v tomto prípade jasno: „Možno to aj uvidí, určite mu to nebude po chuti. Čakať to mohol, neraz počul odo mňa – čo nemáš doma, hľadáš inde,“ znie jednoznačná odpoveď racionálnej farmárky. Po Martinových slovách o Petrovi, ktorý je podľa neho do farmárky zamilovaný, sa ale Táňa bráni slovami, že si nič nesľubovali. Všetci si tak zrejme kladú jedinú otázku. Táňa priznáva vzťah z rozumu, no nehodlá to s priateľom skončiť. Zároveň odhalila, že práve Peter má to, čo jej doma chýba, s ním si ale podľa vlastných slov nič nesľúbila. Prečo teda ostáva v neuspokojivom vzťahu, a zároveň sa bráni citom zamilovaného farmára?

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube