Tanečník Matej Chren (34), ktorý tvoril v minulosti pár s herečkou Eňou Podzámskou (44) sa bude ženiť. Svadba bude čo nevidieť a v súvislosti s ňou je tu viacero zaujímavostí.

[sociallocker]Matej si už tento mesiac zoberie za ženu svoju partnerku – Lindu Zubčákovú Čongrády (40), informuje týždenník Plus 7 dní. Chrenova nastávajúca je známa ako vdova po údajnom bossovi podsvetia. V minulosti bola vydatá za Petra Čongrádyho. Matej Chren pre týždenník potvrdil, že sa chystá svadba. A tá bude v naozaj netradičný deň – v stredu. Tanečník so Zubčákovou chystá okázalú a luxusnú svadbu, bude v priestoroch kaštieľa Tomášov pri Bratislave.

Svadba bude v luxusnom kaštieli Tomášov

Zaľúbenci si svoje áno povedia už 24.augusta. Tento termín je zaujímavý aj tým, že Matej vtedy oslavuje narodeniny. “Všetko organizujeme s Lindou spoločne a naše predstavy sa vo všetkom zhodujú. Svadba bude na nádhernom romantickom mieste a tešíme sa, že si tento deň spoločne s nami užijú naše rodiny aj priatelia. Takže o malej svadbe sa nedá hovoriť,“ prehovoril pre Plus 7 dní. Dvojici gratulujeme a prajeme veľa šťastia do spoločného života.

Matej sa preslávil najmä účinkovaním v tanečnej šou Let’s Dance na Markíze

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram, sk.wikipedia.org[/sociallocker]