Boli spolu rok. Zrazu dostal jednej neskorej noci správu a odvtedy sa začal chovať čudne. Už vtedy mala Jenna Clemenceová zo svojho partnera čudný pocit, a tak sa ako skúsená vykladačka kariet rozhodla zistiť odpovede na svoje otázky práve pomocou tarotu. Ten ukázal, že ju podvádza. Keď muža konfrontovala s tým, čo zistila, skončila v nemocnici.

„Karty nikdy neklamú,“ tvrdí Jenna Clemenceová a vysvetľuje, ako prišla na partnerovu neveru. Údajne sa raz rozhodla priamo sa na ňu opýtať svojho tarotového setu a otočiť prvé dve karty. Boli to dve kráľovné – dve ženy v živote jedného muža. Jenne následne priznala pravdu aj sestra jej partnera, ktorá jej potvrdila, že má skutočne aj druhú dlhodobú partnerku.

Našla dve kráľovné. Podľa toho vedela, že partner ju podvádza.

Útek pred spravodlivosťou

Keď sa to dozvedela, neváhala a rozhodla sa ísť do domu svojho priateľa, aby mu oznámila, čo sa o ňom dozvedela. Ten sa nebránil – tú šancu však nedal ani jej. „Schmatol ju ako v rugby“ a útok skončil Jenniným zlomeným členkom. Po tomto incidente sa pred políciou dlho skrýval, avšak po niekoľkých mesiacoch ho napokon dolapila a posadila za mreže. Tam si za útok a ublíženie na zdraví odsedí 16 mesiacov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Metro.co.uk | Foto: Instagram/grazielamariz2020, phill.moon, roseoftaryn