Ivan Tásler so skupinou I.M.T. Smile zaznamenávajú medzi slovenskými fanúšikmi každou skladbou mimoriadny úspech a inak tomu nie je ani tentokrát. K novej „evitovke“ totiž nahrali singel „Príliš osobná známosť“, na ktorej spevák prekvapivo spolupracoval so svojou manželkou Annou.

Anna a Ivan Táslerovci tvorili pár viac ako sedem rokov, keď v auguste 2019 oznámili svoj definitívny rozchod. Aj keď verejnosť najskôr odlúčenie stabilnej dvojice a priznanie novej partnerky speváka spočiatku prekvapilo, všetko uviedla na správnu mieru práve blogerka a textárka Anna. Tá sa svojho stále zákonitého manžela zastala a uviedla, že i napriek odlúčeniu ostávajú priateľmi. A ako sa zdá, neklamala.

Je tomu len zopár hodín, čo kapela I.M.T. Smile predstavila svoj nový singel „Príliš osobná známosť“, ktorý je titulnou skladbou rovnomenného filmu z pera Evity Twardzik Urbaníkovej. Tá oslovila na nahratie singla práve Táslera, ktorý ohľadom spolupráce kontaktoval českú YouTuberku Nikol Štíbrovú, pričom hudobník mal od prvej chvíle jasnú predstavu, kto by mal byť autorom textu.

,,Pri pesničke „Príliš osobná známosť“ som cítil, že text by mala napísať žena. Napriek tomu, že sme v tom čase boli s Ankou už rozídení, mal som silný pocit, že to musí napísať ona. Anka sa dobre pozná aj s Evitou, takže si myslím, že to bola veľmi dobrá voľba. Text je krásny, absolútne sa svojou atmosférou hodí do tohto filmu a ja sa z tejto spolupráce veľmi teším,“ uviedla slová Táslera Pluska.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska | Foto: IG/imtsmile, annatasler | Video: YouTube