Každým dňom sa objavuje čoraz viac prípadov, kedy ľudia upozorňujú na katastrofálne podmienky v oblasti zdravotníctva. Ani dnes to nebude inak, keďže sa o slovo prihlásila nahnevaná pacientka, ktorá bola hospitalizovaná v slovenskej nemocnici. Zo svojho “pobytu“ si spravila aj fotografiu, ktorú okamžite zverejnila na sociálnej sieti.  

Každý občan je nútený platiť si odvody do sociálnej poisťovne, pričom dúfa, že na staré kolená sa dočká dôchodku, ktorý mu umožní žiť plnohodnotný život. Z praxe však vieme, že výška penzie je priam smiešna. Rovnako sme nútení platiť si odvody aj do zdravotnej poisťovne a očakávame, že v prípade potreby dostaneme kvalitnú zdravotnú pomoc. Aj v tomto prípade platí, že pomoc štátu je na zaplakanie.

Na vlastnej koži sa o tom presvedčila Slovenka Tatiana, ktorá bola hospitalizovaná v nemocnici v Košiciach. Pochválila sa totiž záberom, na ktorom sa nachádzala jej “výdatná” večera. ,,Takáto večera je v našej nemocnici!!!! S týmto má byť dospelý človek od 17 do rána do 8, kým zas dostane dajaký humusss!!! Pani ministerka, dajte to svojmu decku zjesť, hlavne, že vy ste si dvíhali platy, ste už vážne taky je*nutí, úplne, že nemáte chrbtovú kosť všetci v tej našej vláde!!!! Hanba!!!!” nahnevane napísala na sociálnej sieti.

Príspevok Tatiany

Zdroj: Facebook/Tatiana H.  |  Foto: Facebook/Tatiana H., Pixabay