Televízia Markíza pripravuje už 14. sériu obľúbenej Farmy, kde aj tentokrát zabojuje o finančnú výhru vybraná finálová zostava súťažiacich. Medzi nimi sa objavia neznáme mená, no aj tváre, ktoré sú slovenským divákom povedomé. Túto farmárku ste mohli vidieť v RTVS!

Brány 14. série Farmy sa pre divákov otvoria už 5. septembra, kedy na statok zavíta 14 finalistov. Tých pritom na kastingoch vybrali spomedzi 3 500 prihlásených záujemcov. Z prvých záberov je jasné, že súťažiť budú i farmári, ktorí nepochádzajú len zo Slovenska a rozmanitosť sa prejaví aj v ich veku či dosiahnutom vzdelaní.

Jednou z vybraných súťažiacich bude taktiež Eva Schwardy, ktorá má IQ vyššie ako Albert Einstein. 49-ročná bezdetná biologička sa vo svojom výskume venovala i umelej inteligencii, a tak bude pre ňu pobyt na Farme s Alicou rozhodne zaujímavý.

Mnohým Slovákom je práve jej tvár povedomá a nemýlia sa! Eva sa totiž nedávno zúčastnila vedomostnej súťaže Duel na RTVS, kde sa jej podaril naozaj husársky kúsok. Vedomosťami porazila všetkých duelových šampiónov, a dokonca aj miláčika publika, učiteľa Slava Hlásneho. Ako sa rodáčke z Košíc, ktorá ovláda osem jazykov, bude vodiť medzi farmármi, uvidíte už čoskoro!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, FB/DUEL RTVS