V uplynulých hodinách úradovali na slovenských cestách arogancia a mimoriadna nezodpovednosť. Na diaľničnej ceste zo Senca v smere do Trnavy došlo k vážnej dopravnej kolízii, keď sa čelne zrazili dve osobné vozidlá. Na mieste okamžite zasahovali záchranné zložky, pričom akoby len zázrakom nikto neprišiel o život.

Podľa informácii, ktoré zverejnila polícia SR, sa šofér bez vodičského oprávnenia posadil za volant Škody Octavia a napriek neskúsenosti sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu auta. Potom, čo nesledoval premávku, prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil so Škodou SuperB. Podľa dostupných správ sa pri nešťastí vážne zranili štyri osoby, kým obom vodičom bol nariadený odber krvi.

„Pri dokumentovaní dopravnej nehody boli vo vozidle Škoda Octavia nájdené a zaistené pre účely ďalšieho vyšetrovania veci pochádzajúce z drogovej trestnej činnosti, ale aj rôzne vysielače a rušičky. Podozrivý materiál bol nájdený a zaistený aj u jedného z vodičov priamo v nemocnici,“ uviedla polícia, pričom podozrivé vrecúška s bielou kryštalickou látkou a zložená bankovka s ďalšou neznámou látkou boli zaslané na expertízne skúmanie. Buďte na cestách mimoriadne obozretní!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pol