Pre milionársku rodinu Rezešovcov zrejme nastali ťažšie časy. Pád košického klanu poznamenal aj Evu Varholíkovú Rezešovú, ktorá po nehode, pri ktorej zomreli štyria ľudia, skončila na šesť rokov vo väzení. Jej dcéra to tiež zrejme nemá na ružiach ustlané a zákazník ju prichytil pri práci “obyčajnej” smrteľníčky.

Eva Varholíková Rezešová spôsobila pred šiestimi rokmi dopravnú nehodu, pri ktorej vyhasli štyri ľudské životy, pričom skončila v maďarskom väzení, kde si odsedela šesť rokov. Na slobodu sa dostala po podmienečnom prepustení len nedávno a keďže zákaz šoférovania platí len v Maďarsku, na Slovensku môže dedička niekdajšieho impéria naďalej viesť motorové vozidlo.

Na to sa však podľa slov jej právneho zástupcu zatiaľ necíti, no má v pláne rozbehnúť vlastný biznis a začať s podnikaním. Vyzerá to tak, že napriek ťažkým časom nezaháľa ani jej 19-ročná dcéra Alexandra, ktorá má podľa informácii portálu Pluska pracovať v jednej z kaviarní v centre Košíc. Eva Varholíková, ktorá má dnes už dospelú Alexandru s bývalým hokejistom Jánom Varholíkom, sa vo väzení veľa naučila a dnes je pokornejšia, o čom svedčia aj kamarátstva v base a nekonfliktné správanie. Ku skromnosti dnes zrejme vedie aj svoju dcéru, ktorá nemá problém pracovať a ani obsluhovať zákazníkov, foto >>> TU <<<.

S jej prístupom ku práci sú spokojní aj samotní ľudia, ktorí s Alexandrou počas obsluhy prišli do styku: “Je veľmi šikovná, videli sme ju tu už viackrát. Pred chvíľou obsluhovala zahraničných hostí, plynulou angličtinou prijala ich objednávku,” pochvaľujú si prácu mladej Rezešovej. Zdá sa, že napriek veľkému bohatstvu, ktorým rodina kedysi disponovala, neostali Rezešovci žiť s hlavou v oblakoch a neštítia sa ani poctivej práce.

https://www.youtube.com/watch?v=-jvMJlF7VHY

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube