Šťastie v práci, no nešťastie v láske. Talentovaná mladá umelkyňa, ktorá sa do povedomia verejnosti dostala účinkovaním v šou Česko Slovensko má Talent, momentálne prežíva neľahké obdobie, a to aj napriek tomu, že v kariére zažíva jeden úspech za druhým. Veď je z nej obsadzovaná muzikálová speváčka, ktorá ide z jedného projektu do druhého.

Eva Burešová už dávno nie je to škaredé káčatko, ktorej šaty sa kedysi nepáčili večnému kritikovi Jarovi Slávikovi – vyrástla z nej krásna labuť s nádherným hlasom, a tak si môže dnes dovoliť spievať aj úlohy, ktoré boli kedysi písané priamo pre spevácku divu Luciu Bílú. Za jej vzhľad ju v súčasnosti už skutočne nikto skritizovať nemôže, no ako sa hovorí, pekná tvárička nie je všetko. A tak len 24-ročná nádejná hviezda zostala po rozchode s partnerom, rovnako hudobníkom, na výchovu malého synčeka úplne sama, ten ešte neoslávil ani svoj prvý rôčik!

Ako však Eva potvrdila pre viaceré české médiá, brániť otcovi v stretávaní so svojím synom rozhodne nebude, čo je len dobre, no situácia pre mladú speváčku určite nie je momentálne jednoduchá. Zvládnuť pracovné povinnosti s tými rodičovskými je predsa len poriadna drina, no úspech si žiada svoju daň, a tak si musí niekdajšia účastníčka talentovej šou na novú životnú situáciu čo najrýchlejšie zvyknúť. No pri Evinej kráse je veľká pravdepodobnosť, že sa po jej boku čoskoro objaví nejaký nový muž, ktorý jej s výchovou a starostlivosťou o malého Nathana určite rád pomôže.

Eva Burešová so svojím synčekom Nathanom

Eva Burešová sa rozišla so svojí partnerom

Foto: Instagram