Moderátor 14. série Farmy a herec Marek Fašiang sa okrem pracovných úspechov teší aj z krásnej rodinky. Spolu so svojou snúbenicou Terezou Bizíkovou vychovávajú rozkošnú dcérku Olíviu. Ako však krásna modelka priznala na sociálnej sieti, po pôrode prežila poriadne ťažké chvíle. 

Marek Fašiang a nádherná modelka Tereza Bizíková spoločne vychovávajú krásnu dcérku Olíviu. Tá robí rodičom obrovskú radosť. A hoci pôsobí rodinka väčšinou spokojne a šťastne, nie je to vždy jednoduché. Svoje o tom vie aj kráska, ktorá sa na sociálnej sieti podelila s fanúšikmi o náročné chvíle a psychické problémy, ktorými si v posledných mesiacoch prešla.

24-ročná mamička sa na istú chvíľu dokonca stiahla z verejného priestoru. Teraz sa rozhodla všetkým objasniť, čo sa s ňou dialo. „Bola som psychicky vyhoretá, smutná, nebavilo ma stretávať sa s nikým a už vôbec nie počúvať reči o materstve, rodičovstve, o tom, čo by som mala robiť, nemala robiť, kde som urobila chybu,“ vyratúva.

Tereza priznala, že to bol pre ňu obrovský stres a začala o sebe pochybovať. „Začala som o sebe pochybovať ako o matke, o Olivke a o tom, či som urobila správne, že prišla mne na svet…,“ zdôverila sa. Po tom, ako začala chudnúť a mať problémy so spánkom, vyhľadala psychologičku i spánkovú poradkyňu. „TERAZ však viem, že toto malé zlatíčko je to najlepšie, čo sa mi v živote mohlo stať, a tá láska medzi nami rastie každou sekundou,“ teší sa dnes so slovami, že chce byť Olivke tou najlepšou mamou. Psychické problémy priznala okrem iných aj moderátorka Evelyn.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/bizikova_tereza, Televízia Markíza