Šimon Koleň sa stal najväčším adeptom na výhru drsnej reality šou Farma 14. Zdá sa však, že cestu za vysnívanými 75 000 eurami mu skomplikuje nepekné zranenie. Stalo sa tak počas plnenia úlohy od hospodára Martina za prítomnosti Martiny Korkobcovej.

Šimon sa po vypadnutí Alex Minárikovej stal oficiálnym farmárom týždňa. „Ja chcem mať päťdesiatku (pozn. red. počet dosiahnutých mincí na konci týždňa), som tým posadnutý. Ja nebudem ani spať kvôli tomu,” vyjadril sa po odchode hodpodára, ktorý mu udelil viacero náročných úloh.

Jednou z nich bola aj inštalácia hojdačky zo zrecyklovanej pneumatiky. „Keď budete liezť na strom, dávajte si pozor, v každom prípade sú to také stromy, po ktorých sa veľmi dobre lezie. A nie je hanba sa priviazať,” varoval ho hospodár.

Pri plnení úlohy sa však Šimonovi stala nepekne vyzerajúca nehoda. Za prítomnosti súťažiacej Martiny Korkobcovej sa pošmykol a spadol priamo z vysoko uviazaného lana na strome. Ostatní účinkujúci v šoku pozerali na Koleňa ležiaceho na zemi, no to, či mladého stolára prevezú do nemocnice a nadobro skončí v reality šou, sa diváci dozvedia až v nasledujúcej epizóde.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk