Slovenská speváčka Katka Knechtová spôsobila pred pár hodinami na sociálnej sieti hotový ošiaľ, keď zverejnila záber, na ktorom sa jej črtalo vykúkajú bruško. Zdalo sa, že sa tak zaradí do skupiny celebritných tehuliek, no napokon je však všetko inak.

38-ročná speváčka poriadne prekvapila fanúšikov, keď zverejnila fotografiu, ktorá mala zrejme pôsobiť dojmom, že je tehotná. ,,Takí sme,“ napísala Katka, čo ešte viac umocňovalo pocit, že bude čoskoro mamičkou. Ku gratuláciám sa pridali aj známe osobnosti ako Miro Žbirka, Dominika Cibulková či Kristína Tormová.

Objavila sa však aj skupina priaznivcov, ktorí boli presvedčení, že ide iba o reklamu pre nový videoklip, či dokonca album. Ich tušenie bolo správne, keďže na blahoželania k požehnanému stavu zareagovala aj samotná Knechtová.  ,,Ani vo sne by mi nenapadlo, že vyhodím foto a spustí sa lavína, vlastne šialenstvo. Mrzí ma to len kvôli ľuďom, ktorí mi to priali a tešili sa, ale aj kvôli tým, ktorí mi to neprajú a vlastne mi neprajú nič,“ napísala na úvod na sociálne sieti.

Sympatická tmavovláska zároveň priznala, čo mala znamenať jej zavádzajúca fotografia. ,,Dieťa nečakám. Čakám ale na 3 dôležité veci, ktoré sa ma v najbližšej dobe bytostne týkajú a verím, že toho budete všetci súčasťou. Prvá sú voľby. Potrebujeme zmenu. Všetci. Druhá je môj nový singel Takí sme, duet s úžasným muzikantom a tretia je môj nový album,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial  |  Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial  Facebook/KATARÍNA KNECHTOVÁ (official), markiza.sk