Už je mamou! Najmladšej kráske z rodu Kardashian – Jenner sa napriek mimoriadnej pozornosti fanúšikov i médii podarilo udržať informácie o tehotenstve v tajnosti neuveriteľných 9 mesiacov. Kylie, ktorá tvorí pár s raperom Travisom Scottom, porodila 1. februára svoju prvú dcérku!

20-ročná hviezda reality show ,,Keeping Up with the Kardashians“ prežíva v týchto dňoch neuveriteľné šťastie. Spolu so svojim partnerom privítala na svet svoje prvorodené dieťatko, ktoré zatiaľ nemá meno. Napriek tomu, že je hviezdička mimoriadne sledovanou osobnosťou svetového šoubiznisu, počas tehotenstva sa absolútne stiahla do úzadia, nakoľko sa chcela pripraviť na úlohu matky bez zbytočných stresov a negatívnych emócii, ktoré by mohli jej dievčatku uškodiť.

Iba pár dní po pôrode sa však Kylie prihovorila svojim fanúšikom, kde im prezradila dôvod svojho mlčania a pocity z gravidity: „Tehotenstvo je tá najkrajšia, najsilnejšia vec, ktorá mi úplne zmenila doterajší život a ja som si nechcela nechať ujsť ani jeden moment. Vážim si mojich priateľov a obzvlášť moju rodinu, ktorá mi pomáhala zvládnuť toto výnimočné obdobie v takom súkromí, ako to len bolo možné. Moje nádherné a zdravé dievčatko prišlo na svet prvého februára a ja som sa nemohla dočkať, aby som sa s vami o to podelila. Nikdy som sa necítila šťastnejšia a milovanejšia,“ zakončila svoj status Kylie.

Mladá mamička okrem statusu publikovala na sociálnej sieti YouTube aj emotívne video, ktoré kompletne zachytáva celé jej tehotenstvo i pôrod bábätka. Nádherné, šťastným rodičom gratulujeme! :)

Prvé zábery a plač bábätka môžete vidieť vo videu

Zdroj: YouTube, Instagram, galoremag.com