Dlho sa špekulovalo o údajnej nevere modelky Agáty Prachařovej (33), manželky známeho českého moderátora Jakuba Prachařa (33). Ako sa zdá, všetkým dohadom je koniec. Modelka po dlhom čase obnovila svoju aktivitu na sociálnych sieťach a zverejnila skutočne šokujúcu fotografiu s manželom.

Pred časom sa česká modelka musela brániť dohadom o jej údajnej nevere. Agáta všetko poprela a prekvapivo oznámila, že je tehotná so svojim manželom Jakubom. Strhla sa mediálna búrka medzi Jakubom, Agátou a údajným milencom Derekom, ktorú museli utíšiť, kvôli “pokoju” budúcej druhorodičky. Modelka dokonca na čas skončila aj s aktivitou na sociálnych sieťach.

Ako sa zdá, sporné obdobie majú už úplne za sebou. Prachařová počas posledných dní totiž zverejnila fotografiu, kde sa spolu s Jakubom a priateľmi vydali na “pařbu” do pražského klubu. Bolo to v jej stave naozaj vhodné? Na to, že je tehotná, si teda pekne vyhodila z kopýtka. Avšak ako už pri prvom tehotenstve sama povedala, tehotenstvo nie je choroba. Skrátka momentálne vyhľadáva akcie, na ktorých jej je dobre. Manželstvo je teda aspoň naoko zocelené ako nikdy predtým.

Agátina fotografia z pražského klubu

Zdroj: Instagram| Foto: Instagram