Monika Beňová (52), ktorá sa čoskoro stane mamou dcérky Ley, sa už svojho nového prírastku do rodiny nevie dočkať. Političku ale trápia zdravotné problémy, pre ktoré skončila v nemocnici. Na sociálnej sieti napísala fanúšikom, čo ju trápi.

Monika Beňová šokovala verejnosť, keď krátko po 50-ke otehotnela s Ľubomírom Klčom (36). Dvojica sa na príchod dcérky Ley veľmi teší a zo zväčšujúceho sa bruška političky je zrejmé, že pôrod je čochvíľa za dverami. Predstaviteľka Smeru, ktorá sa nedávno obula do členov aj prívržencov strany ĽSNS, má však aktuálne zdravotné problémy.

Tie ju dokonca dostali do nemocnice, kde teraz musí nejakú dobu zotrvať: „Tak my ideme do cieľovej rovinky. Lea sa má fantasticky a rastie a rastie, jej mamča má trochu vyšší tlak a cukor a takéto tie záverečné problémiky, ale zvládame ich. Veľmi sa už na seba tešíme a vôbec, tešíme sa na VŠETKO,“ prezradila detaily.

Okrem zvýšeného cukru a krvného tlaku priznala Beňová aj ďalšie potiaže, s ktorými sa musí v týchto týždňoch vysporiadať: „Som obrovská, opuchnutá, zle sa mi dýcha, ale som ŠŤASTNÁÁÁÁ,“ dodáva na záver. Je jasné, že posledné mesiace tehotenstva dávajú europoslankyni rovnako ako iným ženám naozaj zabrať, no napriek tomu sa už dcérky nevie dočkať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/monicabenova