Tehotná Monika Beňová (52) sa pred pár dňami poriadne rozohnila na sociálnej sieti. Politička venovala poslaneckému klubu ĽSNS aj jeho priaznivcom mimoriadne ostrý odkaz a vyberanými slovkami rozhodne nešetrila. Pod jej statusom následne vznikla búrlivá diskusia.

Monika Beňová (52) si aktuálne užíva tehotenstvo s partnerom Ľubomírom Klčom (36), s ktorý sa čoskoro stanú rodičmi malej Ley. Aj napriek rastúcemu brušku sa však politička stále venuje domácej scéne, pričom jej pozornosti neušiel ani rozsudok Ruženy Sabovej v prípade Mariana Kotlebu a jeho šekov na sumu 1 488 eur. Beňová neskrývala radosť a sudkyni dokonca poslala kyticu kvetov! “Túto kyticu a veľké ďakujem dnes večer posielam do Pezinku na Špecializovaný súd. Odsúdiť fašistu za prejavy a symboly fašizmu je (žiaľ) ešte stále na Slovensku hrdinstvo, ale som pyšná, že hrdinkou tohto večera je žena,” napísala.

Na Beňovej profile sa ale následne začali ozývať prívrženci strany ĽSNS, pričom europoslankyňa zverejnila na svojom profile mimoriadne tvrdé slová: “Smejem sa na primitívnych obdivovateľoch náckov, spravidla s falošnými účtami, ako sa tu chcú “rozohňovať”. Počujte, vy tragédi, nikto z vás tu nebude obhajovať fašistov ĽSNS. Píšte si s nimi. Vaše životy sú rovnako prázdne ako vaše hlavy. Tak vám treba. Verím, že ĽSNS bude definitívne zrušená a podobné strany zakázané. Až vtedy sa naša krajina konečne vysporiada s klerofašistickou minulosťou. Je nechutné, ako sa bezcharakterne zneužívajú rodiny v ťažkej sociálnej situácii na propagáciu nacizmu a fašizmu. Je to rovnako nechutné ako primitívne výhovorky kotlebovcov pred spravodlivými súdmi. A všetci tí, ktorí ich obhajujete, ste úplne rovnakí,” rozohnila sa.

Pod jej statusom sa okamžite strhla búrlivá diskusia a kým jedny dali Beňovej za pravdu, ďalší ju osočovali za vyjadrovanie. Viacerým pritom pobavená politička poslala fotku z časopisu Šarm, kde nedávno Kotlebova exmnaželka vyzradila, že deti vychováva spolu s egyptským partnerom. “Napíšte Vášmu obernáckovi, že kde urobil chybu. Tu Frederika Vám to vysvetlila všetkým, dosť ma to pobavilo a TAK VÁM TREBA, náckom blbým. Ani tie vaše hrdé Slovenky to s vami nevydržia,” nedala si politička servítku pred ústa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Monika Beňová, Marian Kotleba