Je tomu len zopár dní, čo verejnosť šokovala správa o náhlom tehotenstve len 16-ročnej atlétky Annamárie Horváthovej, ktorá si v minulosti získala srdcia celého Slovenska. Tínedžerku preslávilo, keď vyhrala bežecké preteky v obyčajných balerínkach, pričom dnes nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko.

Annamária Horváthová z osady pri Moldave nad Bodvou je majsterkou Slovenska v behu na 1 500 metrov, avšak aktuálne si musí dať od športu nečakanú prestávku. Pred časom totiž otehotnela so svojim bývalým partnerom Sebastianom, ktorý má dnes už novú priateľku. 16-ročné dievča, do ktorého vkladali nádej mnohí tréneri i fanúšikovia, ale momentálne stojí pred ťažkou skúškou.

Potom, čo sa na verejnosť dostala informácia, že mladá atlétka nosí pod srdcom svoje prvé dieťa, prehovorila aj jej matka, pričom tá ju mala poslať na potrat! „Z ničoho nič sa Anna vrátila domov. Nejako sa mi to celé nepozdávalo, aj dcéra bola iná, zmenená. Pýtala som sa, čo je s ňou, vravela, že nič…,“ uviedla budúca babička pre portál Pluska. „Neverila som jej, preto som ju zobrala na vyšetrenie k lekárovi. Povedal, že dcéra je v deviatom týždni tehotenstva. Myslela som, že skolabujem. Tak to na mňa doľahlo, že som sa nezdržala a zbila som ju ako žito,“ priznala pre denník.

Ako zdrvená matka Annamárie dodala, odkedy vie o tehotenstve svojej dcéry, je na liekoch, pričom by si priala, aby sa dieťatka vzdala. „Chcela som, aby sa mala lepšie. Veď vidí v akej biede žijeme. V jednej izbe deviati. Chcem, aby išla na potrat a potom sa venovala športovej kariére,“ zúfa Izabela, ktorá však nemá peniaze na umelé prerušenie tehotenstva, nakoľko predmetný úkon zdravotná poisťovňa neprepláca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: FB/ Athletic Legion Club – Moldava Nad Bodvou