Koncom septembra minulého roka sa na verejnosť dostala krásna správa, ktorú napokon potvrdila aj samotná Dominika Cibulková. Bývalá tenistka je totiž znova v radostnom očakávaní. Čoskoro sa tak jej rodinka rozrastie o ďalšieho milovaného člena, ktorého sa už nevie dočkať. 

Dominika Cibulková nosí pod srdcom druhé dieťatko, pričom bruško dlho neskrývala a s oznámením svojho ďalšieho tehotenstva neotáľala. ,,Jakubko z nás urobil rodinu, ale TY nás doplníš. Naša rodina sa rozrastá a my nemôžeme byť šťastnejší a požehnanejší,“ neskrývala radosť pred pár mesiacmi.

Z 2-ročného Jakubka sa tak čoskoro stane veľký braček. Tentokrát však bývalá tenistka neprezradila pohlavie či meno bábätka, dokonca aj dátum pôrodu je utajený. Z rastúceho bruška sa však veľmi teší a pravidelne sa ním pochváli aj na sociálnej sieti.

Najnovšie sa 33-ročná blondínka rozhodla zverejniť odvážne video, na ktoré by si trúfol ozaj málokto. Budúca dvojnásobná mamička sa totiž pred zrkadlo postavila úplne nahá, zahalená iba tmou. ,,Veľké finále už čoskoro,“ napísala k príspevku.

Nahú Dominiku môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/domicibulkova | Video: Streamable.com