Šou Tvoja tvár znie povedome, ktorú len pred pár hodinami tvrdo odsúdila speváčka Alžbeta Ferencová, zlákala na svoje pódium už množstvo umelcov slovenského šoubiznisu. Zábavno-súťažná relácia momentálne vysiela už svoju piatu sériu, pričom tentokrát sa pred kamerami objavia ako špeciálni hostia aj tri krásne speváčky. A že to rozbalia vo veľkom štýle!

Barbora Švidraňová, Veronika Krupa Nízlová a Daniela Nízlová. To je trojica speváčok, ktoré už najbližšiu nedeľu obohatia šou Tvoja tvár znie povedome. Kým červenovláska excelovala aj v prvej sérii obľúbenej relácie, dvojičky sa do tiel osobností svetového šoubiznisu prevleču po prvýkrát. A nie hocijakých! Tri krásky totiž zaspievajú energický hit „Bang Bang“, ktorý ovládol svet v roku 2014!

Kým Barbora s hlasom ako zvon stvárni Jessie J, anglickú megastar a partnerku hriešneho Channinga Tatuma, Twiinsky sa snáď po prvýkrát ukážu ako celkom rozdielne osobnosti. Veronike sa totiž ušla rola americkej hviezdy Ariany Grande a tehotná Daniela zaiste prekvapí v koži raperky Nicki Minaj! Dievčatá už na sociálnej sieti zverejnili aj prvé snímky z natáčania, pričom speváčka v očakávaní ohúrila fantastickými krivkami. Nuž, ako sa zdá, máte sa na čo tešiť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Skladba, ktorá odznie na Markíze už túto nedeľu

Zdroj: Markiza | Foto: IG/danielatwiins, twiinsmusic, kysdc.com