Dominika Cibulková patrí medzi najúspešnejšie slovenské tenistky, pričom je jej program poriadne nabitý. Od roku 2016, kedy sa jej podarilo stať sa majsterkou sveta, však trochu poľavila. Dokonca si dala na niekoľko mesiacov pauzu a všetok čas venovala predovšetkým oddychu. Nie je však za menej nabitým rokom niečo iné?

Aj napriek tomu, že Dominika sa venuje tenisu od ôsmich rokov, stále ju baví a naďalej je pre ňu srdcovou záležitosťou. Namiesto kurtu ju však môžu Slováci viac vidieť v uliciach Bratislavy, kde si užíva chvíle s manželom a priateľmi. V priebehu leta si vychutnala niekoľko dovoleniek, pričom nedávno zavítala aj do Chorvátska.

Práve fotografia v plavkách však zaujala jej fanúšikov viac ako iné. ,,Domi, čo sa deje? Nejak si pribrala,“ napísal so zvedavosťou Richard. ,,Vyzeráš úplne inak, pribrala si na váhe? Si tehotná?“ pýtala sa ďalšia fanúšička. Do diskusie sa nečakane zapojila aj samotná Cibulková, ktorá priznala, že jej “narástol“ zadok. Nič bližšie však nekomentovala, a tak nám nezostáva nič iné ako si počkať, či sa tenistka pochváli krásnou novinkou alebo si počas dovolenky dopriala iba viac palaciniek.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominiku v plavkách si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj | Foto: Instagram/domicibulkova