Hviezda reality šou Farma 10 si získala počas svojho pôsobenia pred televíznymi kamerami mimoriadne množstvo fanúšikov. Dnes je však už z kontroverznej hviezdičky známeho programu vydatá žena, ktorá pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko!

Karin Dvořáková sa na sociálnych sieťach teší mimoriadnemu záujmu fanúšikov, pričom len pred pár hodinami si pre nich prichystala poriadne prekvapenie. Tehotná brunetka len začiatkom septembra nečakane oznámila, že je tehotná a už onedlho sa stane mamičkou vytúženého dievčatka.

Ešte predtým však stihla povedať svoje životné áno partnerovi Marekovi Hegedüsovi, s ktorým sa zoznámila cez Instagram a neskôr osobne v Tatrách, kde rodáčku z Banskej Bystrice fotil na súťaž. “Sadli sme si nenormálne, tak sa teším, že mám najlepšieho kamaráta a partnera v jednom,“ uviedla v tom čase stále zamilovaná Karin.

Dnes je už z bývalej farmárky pani Hegedüs Dvořáková, pričom svadbu mala dvojica bez pompéznych a komplikovaných ceremónii. Spoločnosť im dokonca robil aj milovaný domáci králik, ktorého mladomanželia s nadhľadom považovali za svedka obradu. Gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/karinnett, marek_hegedus