Tragédiou sa skončila jazda autom len 32-ročnej Heleny. Tehotná žena po hádke s mužom vypadla za jazdy z vozidla a následne podľahla rozsiahlym zraneniam. Jej bábätko, ktoré prišlo na svet cisárskym rezom, bojuje v nemocnici o život.

Tragédia sa odohrala pred niekoľkými dňami v austrálskej štvrti Kiwi Retreat v meste Melbourne. Tehotná žena menom Helena Broadbent sa pohádala so svojím partnerom a v hádke pokračovali aj v aute. Za jazdy sa v prudkej zákrute odrazu otvorili dvere na vozidle a Helena vypadla na cestu.

32-ročná žena bola so zraneniami okamžite prevezená do nemocnice, kde jej vykonali urýchlene cisársky rez, aby zachránili dieťatko. Žena krátko na to zraneniam podľahla, kým novorodenec ostáva naďalej v opatere lekárov a momentálne vo vážnom stave bojuje o život.

Polícia incident vyšetruje, no podľa informácii britského TheSun verí, že 35-ročný muž na ženu v aute zaútočil, následkom čoho vypadla. Nebohá sa starala aj o ďalšie dve dievčatká, ktoré aktuálne ostávajú v starostlivosti starej mamy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/CBS News