Kým Slovensko bojuje v mnohých oblastiach s mimoriadnou snehovou nádielkou, najsledovanejší pár domáceho šoubiznisu si aktuálne užíva slnečné lúče na ďalekých Maledivách.

Je tomu len zopár týždňov, čo najsledovanejší pár slovenského šoubiznisu oznámil verejnosti, že Jasmina Alagič nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko. S partnerom Rytmusom sa moderátorka o novinku podelila práve počas Vianoc, kedy sa s budúcimi rodičmi tešilo mimoriadne množstvo fanúšikov.

Pre 29-ročnú Jasminu, ktorá sa už onedlho stane mamičkou, bol uplynulý rok doslova turbulentným, či už v pracovnom alebo súkromnom živote. Potom, ako sa stala moderátorkou šou Česko Slovensko hľadá Superstar či prekvapením relácie Tvoja tvár znie povedome, stretla aj muža svojho života.

Po privítaní nového roka sa šťastná dvojica rozhodla opustiť rodnú hrudu a ešte pred príchodom ich prvého potomka si užíva slnečnú dovolenku na čarovných Maledivách. „Jedno maledivske klišé so sieťkou, poprosím. RAJ NA ZEMI,“ napísala Jasmina k čerstvej fotke v plavkách, kde ju obkolesuje len nebo a dokonalá tyrkysová voda.

„Kto si tiež priblížil fotku, aby videl bruško?“ napísala jedna z fanúšičiek, pričom ďalšia z obdivovateliek tvrdí, že ho už vidí. Nech je ako chce, budúcej mamičke slnko, oddych aj syn nesmierne pristanú.

Zdroj: Instagram/JasminaAlagic