Tehotná kráska, ktorá zahviezdila v tanečnom projekte Let´s Dance, vyzradila, čo jej dalo v živote poriadne zabrať. Blondínka mala totiž pravidelné depky a na dennom poriadku bolo aj odpadávanie…

Tehotná Katarína Jakeš Štumpfová (32), ktorá zahviezdila v tanečnom projekte Let´s Dance, prežíva jedno z najkrajších období v živote ženy. Pod srdcom nosí bábätko a nedávno ukončila prvý trimester. Na svojom blogu prezradila, čo ju počas neho poriadne potrápilo.

Aj keď spolu s manželom Borisom na svoje klbko nesmierne tešia, tanečníčka priznala, že si počas prvých troch mesiacov prešla peklom. Krásku odrovnal nízky tlak, s ktorým má problémy odmalička, ale aj odpadávanie: „Máme to v rodine. Ale počas prvého trimestra sa to znásobilo a niekedy som naozaj ani nemohla vstať z postele. Pri vyrovnávaní tlaku mi pomáhalo cvičenie jógy a zvýšený príjem tekutín,“ opisuje straste.

Katka zároveň priznala, že hormonálne zmeny jej dali pekne zabrať, a hoci je obvykle aktívnou a veselou ženou, počas tehotenstva ju prepadali depky a totálna apatia: „Toto bolo zo všetkého asi najhoršie. Považujem sa za pozitívneho človeka, ale počas prvých mesiacov tehotenstva som nemala náladu snáď na nič! Nechcelo sa mi chodiť do práce, variť, upratovať. Z môjho tehotenstva som sa síce veľmi tešila, avšak mala som pocit, že môj život nemá zmysel a nič nie je podstatné,“ odhaľuje aj poriadne trpké skúsenosti. Dnes je však už všetko obrátené k lepšiemu a Katka sa začína opäť cítiť vo svojej koži.

Katka Jakeš Štumpfová priznala problémy s nízkym tlakom a odpadávanie
V tehotenstve ju potrápili aj depky
Všetko sa však vracia opäť do normálu

Zdroj: kattivatrends.com │ Foto: Facebook