Herečka Mary Bartalos (24) si okrem nakrúcania seriálu Oteckovia užíva aj svoje prvé tehotenstvo, ktoré sa jej darilo pred všetkými kolegami tajiť až donedávna. V Teleráne prezradila, čo teraz bude s jej postavou Lindy.

Obľúbená herečka Mary Bartalos je jednou z hlavných hviezd v seriáli Oteckovia, kde hrá po boku fešáka Mareka Fašianga. Sympaťáčka, ktorá zahviezdila i v zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, si ale momentálne užíva aj spokojný rodinný život.

Len nedávno sa totiž vydala za športovca Adriána Bartaloša a najnovšie prekvapili ešte radostnejšiou novinkou, ktorú sa kráske darilo utajovať pred kolegami poriadne dlho. Herečka má byť približne v treťom mesiaci, a hoci zatiaľ nie je nič vidieť, musí sa už teraz zamýšľať, čo bude s jej postavou Lindy v nasledujúcom období.

Po otázke v Teleráne, či chystajú scenáristi prispôsobiť scenár reálnym udalostiam, ale odpovedá Mary hmlisto: „To uvidíme, zatiaľ je to také…,“ usmieva sa ryšavka, ktorá sa snaží pracovať ako doteraz. Napokon ale prezrádza, že sa už čoskoro z obrazoviek stiahne: „Nie som karieristka, vždy som hovorila, že keď to príde, tak si dám pauzu s tým,“ dodáva, hoci Markíza už pred časom čosi naznačila.

Hoci sa teda presne nevie, kedy a za akých okolností postava Lindy seriál opustí, Marek si spoluprácu s kolegyňkou nevie vynachváliť: „Musím potvrdiť, odkedy si tehotná, je s tebou spolupráca lepšia, viac sa usmievaš. Niežeby sa predtým neusmievala, ale…“ smeje sa Marek, ktorému tak tehotenstvo seriálovej partnerky ani náhodou neprekáža.

Mary zatiaľ o Lindinom osude zahmlieva…
Po pôrode sa však plánuje stiahnuť z obrazoviek

Zdroj: oteckovia.markiza.sk | Foto: Facebook/Oteckovia