Talentovaná herečka Petra Vajdová rozhodne neprestáva prekvapovať. Na protialkoholickom liečení v Čechách sa zoznámila s vtedy ešte ženatým Martinom. Aj napriek tomu, že dvojica tvorila pár relatívne krátko, spoločne si vytvorili veľké plány do budúcna, ktoré sa napokon stali skutočnosťou.

Petra zo zariadenia v Kroměříži odchádzala ruka v ruke s nezamestnaným kamionistom, ktorý taktiež podstúpil na klinike intenzívnu liečbu. Spoločne následne strávili dovolenku v Chorvátsku a po príchode na Slovensko bol čas na veľké zmeny. Vajdovej partner sa bleskovo rozviedol a na začiatku nového roka sa dokonca dostala na verejnosť informácia, že sa herečka tajne vydala.

Dôvodom svadby malo byť Petrine tehotenstvo, ktoré sa nakoniec pred dvoma mesiacmi potvrdilo. Budúca mamička bola totiž prichytená na gynekologickom vyšetrení v sprievode svojho manžela. Aj keď sa zdalo, že práca pôjde v prípade Vajdovej bokom, opak je pravdou. S Dušanom Cinkotom sa totiž stretla v dabingovom štúdiu, pričom herec zverejnil aj spoločný záber. ,,Po Avatarovi opäť spolu v dabingu,“ napísal.

Zdroj: Instagram/dusancinkota  |  Foto: Instagram/dusancinkota, Facebook/Búrlivé víno