Influencerka a podnikateľka Zuzana Strausz Plačková sa spolu s manželom Reném teší na svoje prvé bábätko, ktoré privíta na svet už onedlho. Pred pár hodinami však vystrašila fanúšikov, keď zverejnila zábery z bratislavskej nemocnice s infúziou v ruke.

Zuzana Strausz Plačková sa už nevie dočkať svojho prvého prírastku do rodiny. Len nedávno sa spolu s Reném dozvedeli taktiež správu o zrušení obvinenia v závažnej kauze. Krátko na to však podnikateľku odchytila polícia na viedenskom letisku, hoci tentokrát boli dôvodom luxusné šperky na Zuzaninej ruke.

Influencerka si aktuálne užíva tehotenské obdobie, no ako sa zdá, tmavovlásku trápia zdravotné problémy. Ešte pred niekoľkými hodinami si totiž zháňala luxusný outfit na športovú akciu Fight Night Challenge, avšak prípravy make-upu a vlasov musela vymeniť za pobyt v bratislavskej nemocnici.

Plačková sa už prihovorila svojim fanúšikom na sociálnej sieti: “Tak ešteže som si urobila mihalnice, obočie a nové nechty na to, aby som skončila v nemocnici,” sťažuje sa. Všetkých však ubezpečila, že jej ani bábätku nič vážne nehrozí. “Budeme v poriadku s miminkom, len potrebujeme krv a bude dobre. Aspoň už viem, prečo som sa cítila tak zle poslednú dobu a slabá,” objasňuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/queen.plackova