Podnikateľka Zuzana Plačková už čoskoro privedie na svet svojho prvého syna Diona. Hoci by už rada porodila, bábätku sa podľa jej slov ešte nechce von. Influencerka však fanúšikom priznala aj zdravotný problém, ktorý ju pripravil o 80 % prsných žliaz.

Zuzana Plačková je už prichystaná na svoj prvý pôrod, ktorý ju čaká doslova každú chvíľu. Influencerka nedávno prekročila váhu 100 kilogramov, trpí opuchnutými členkami i bolesťami krížov. Podľa slov jej lekára sa však malý Dion na svet ešte neponáhľa.

Bývalá účastníčka Hotela Paradise sa tiež netají tým, že si dala opakovane zväčšiť prsia až na 800 ml. Po čase sa však rozhodla pre následné zmenšenie na dnešnú veľkosť. Málokto ale tušil, že Zuzana si prešla aj zdravotným problémom, pre ktorý si musela ľahnúť pod nôž.

Keď sa jej totiž jeden z fanúšikov opýtal na kojenie, prezradila nečakanú vec zo svojej minulosti, kedy si nechala preventívne odstrániť veľkú časť svojich prsných žliaz: “Toto je jedna z najviac zaujímavých tém aj pre mňa. Mám zo zdravotných dôvodov vybrané na 80 % žľazy,” uviedla. Podobný zákrok si pritom nechala urobiť aj Angelina Jolie, ktorej by mohla hroziť rakovina prsníka. Budúca mamička, ktorej sa nedávno zlodej pokúšal vykradnúť jeden z obchodov, tak dodala, že je pripravená v téme kojenia na obidva varianty.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj│ Foto: IG/queen.plackova