Šoubiz Tehotná Plačková v slzách: Prvá reakcia na zrušenie obvinenia!

Tehotná Plačková v slzách: Prvá reakcia na zrušenie obvinenia!

Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek, ktorú na sociálnej sieti sleduje viac ako 850-tisíc ľudí, má dôvod na radosť. Len pred pár hodinami sa totiž dostala na verejnosť informácia, že voči Zuzane Strausz Plačkovej bolo zrušené obvinenie za založenie a podporovanie zločineckej skupiny zaoberajúcej sa distribúciou a výrobou drog.

Koncom septembra minulého roka šokovala celé Slovensko policajná razia, v rámci ktorej bola zadržaná aj Zuzana Strausz Plačková so svojim manželom Reném. Neskôr sa na verejnosť dostala informácia, že influenceri sa pokúsia využiť opravný prostriedok podľa paragrafu 363 Tresného poriadku, čomu napokon prokurátor Jozef Kandera dňa 16. mája vyhovel. Urobiť tak mal z dôvodu, že neboli splnené podmienky na vznesenie obvinenia.

Zuzana, ktorá sa momentálne nachádza s manželom a blízkymi priateľmi v Turecku, nešetrila prostredníctvom sociálnej siete dojatím a spočiatku sa zmohla len na dve slová: „Asi tak.“ Tehotná brunetka však následne zverejnila aj zopár slov, ktoré venovala predovšetkým tým, ktorí o nej pochybovali.

„Odpúšťam vám za všetky tie hnusné reči a konšpirácie, ktoré ste nám venovali v posledných mesiacoch. Na nikoho sa nehnevám, aspoň sa ľudia ukázali,“ uviedla dojatá Zuzana, pričom vyjadrila vďaku, že na Slovensku ešte existuje spravodlivosť. „Ďakujem tým, čo pri nás stáli a verili nám,“ dodala budúca mamička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/queen.plackova

Exit mobile version