Slovenská herečka, ktorá zahviezdila v mnohých seriáloch aj filmoch, nedávno potvrdila šťastnú novinku. Tehotná kráska sa teší na svoje prvé bábätko, no ako priznáva, podcenila dôležitý detail a skončila v nemocnici.

Krásna Natália Germániová len začiatkom októbra zverejnila nádherný záber s bruškom, ktorým oficiálne potvrdila svoje prvé tehotenstvo. Dievčatko, ktoré sa o pár mesiacov vypýta na svet, čaká slovenská herečka s hudobníkom Martinom Valihorom.

Hoci Martin už jednu dcérku z predchádzajúceho vzťahu s Alexandrou Orviskou má, pre Natáliu pôjde o veľkú životnú novinku. Napriek tomu, že sa na príchod bábätka starostlivo pripravuje, jeden dôležitý detail predsa len podcenila. “Žiaľ, situácia sa vyvinula tak, že sme v nemocnici. Mám koliku obličky, ktorá je v tehotenstve pomerne častá,” prezradila fanúšikom herečka, ktorá sa obáva, že nestihne premiéru filmu Amnestie, v ktorom sama hrá.

Ako ale dodala, dúfa, že lekári jej povolia aspoň 2-hodinovú vychádzku. Zároveň sa po nepríjemnej udalosti rozhodla varovať aj ostatné tehuľky, aby tento stav nepodceňovali. “Tehotné kamošky, ak vás pichá v oblasti krížov, treba ísť určite k doktorovi. Ja som to trošku zanedbala, myslela som si, že ma len ťahá chrbát a dnes sa mi to takto vrátilo. Chvalabohu, dcérka je úplne OK a pláva si veselo životom,” dodáva optimisticky. Herečke prajeme skoré zotavenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/natalagermani, tvjoj, YouTube/TVFBrno