Šoubiz Tehotná speváčka je v slzách: Nečakaná SMRŤ v najbližšej rodine!

Tehotná speváčka je v slzách: Nečakaná SMRŤ v najbližšej rodine!

Celosvetovo úspešná speváčka len pred pár dňami ohlásila svoje prvé tehotenstvo. V pondelok ju však zasiahla mimoriadne smutná správa, ktorá zmenila radosť na slzy. Kráska totiž prišla o milovaného člena rodiny.

Katy Perry (35) sa len pred niekoľkými dňami podelila s fanúšikmi a šťastnú novinku. S Orlandom Bloomom (43) sa už v lete stanú rodičmi a pre speváčku to bude po prvýkrát, čo zažije, aké je to byť mamou. Krásne správy stihla povedať aj svojej milovanej 99-ročnej starej mame, no v pondelok skončila Katy v slzách.

Ann Pearl Hudson bola bojovníčka. Prežila hospodársku krízu, vychovala 3 deti ako krajčírka, ktorá šila tangáče pre striptérky na šou vo Vegas. Bola vždy autentická, zábavná a milá,“ spomína Katy na starú mamu, ktorá zomrela pár dní po tom, ako sa dozvedela, že bude prababičkou.

Podľa Katy jej jedinečná babička pri odchode na onen svet určite utrúsila aj sarkastickú poznámku s ružovým vínom v ruke a šperkami na krku. Za mnoho svojich vlastností, ktoré jej pomohli v kariére, pritom vďačí speváčka a umelkyňa práve jej. Krásne slová pridal v komentároch aj Orlando, ktorý má na babičku Kate len pekné spomienky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/katyperry, YouTube/Entertainment Tonight