Pred pár dňami svet obletela informácia, že známa speváčka Jennifer Lopez je tehotná. Je priam neuveriteľné, že ako 47-ročná sa stane opäť matkou. Porodí táto kráska ďalšie dvojičky?

Správu o tehotenstve atraktívnej speváčky zverejnil magazín Life and Style. Jej partner, 29-ročný Casper Smart je vraj celý bez seba. Pár spolu tvoria od roku 2011, aj keď s menšími prestávkami. O vlastnom dieťatku Casper dávno sníval, speváčku prehováral, a vyzerá to tak, že sa aj konečne dočkal. Jennifer splní každé želanie, nosí ju na rukách ako kráľovnú.

Lopez, ktorá je matkou 8-ročných dvojičiek, sa už v minulosti vyjadrila, že sa nebráni ďalším potomkom. Dokonca sa priznala, že by pokojne zvládla aj 5 detí a chcela mať znova dvojičky. „Premýšľala som nad tým, keď som ležala v posteli so svojimi deťmi. Neviem, či sa to podarí, ale človek nikdy nevie,“ vyjadrila sa speváčka. Síce tento výrok následne zrušila, keď povedala, že to nemyslela vážne. No teraz, keď je známa herečka a speváčka tehotná, špekuluje sa, či nečaká práve dvojičky.

Samotná Jennifer priznala, že už nie je najmladšia a starostlivosť o dvojčatá jej pri časovo náročnom zamestnaní, dá poriadne zabrať. 8-ročnú dcéru a syna má s bývalým manželom Marcom Anthonym a je známe, že im doprajú luxusnú starostlivosť. Uvidíme, ako im pôjde výchova potomka s Casperom.

https://www.instagram.com/p/BA8bTeJGuHV/?taken-by=jlo

 

https://www.instagram.com/p/BEpMjbiGuK7/?taken-by=jlo

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram