Babyboom pokračuje? Twiinska Daniela Nízlová (33) tvorí pár s výrazne mladším futbalistom Stanislavom Lobotkom (24) len necelé tri mesiace. Zdá sa však, že ich vzťah nabral na obrátkach a speváčka by už údajne mala skrývať sladké tajomstvo!

Twiinska Daniela Nízlová prežíva krásne životné obdobie. Hoci bola ešte donedávna bez partnera, pred vyše dvomi mesiacmi sa na sociálnej sieti priznala k čerstvému vzťahu. Novým priateľom speváčky je pritom výrazne mladší futbalista z klubu Celty Vigo Stanislav Lobotka.

Ich láska naberá už po pár týždňoch poriadne obrátky. Hrdličky spolu trávia všetok možný voľný čas a Daniela neváha pravidelne cestovať do romantického Španielska. Stano sa dokonca zoznámil aj so speváčkinými rodičmi, s ktorými strávil čas na dovolenke. Aj keď ale ide o čerstvú známosť, dvojica údajne napreduje míľovými krokmi.

Podľa anonymného zdroja Nového Času má totiž Twiinska čakať bábätko: “Danielka by mala byť s priateľom tehotná a mala by byť už v 8. týždni,” šokuje. Kráska by sa tak mala údajne už o pár mesiacov zaradiť medzi šoubizové mamičky. Ona však túto informáciu odmietla potvrdiť: “Nie, nie je to pravda. Viac sa k svojmu súkromiu vyjadrovať nebudem,” povedala stroho. Na to, či je teda naozaj v radostnom očakávaní, si tak zrejme musíme chvíľku počkať.

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/Televízia Markíza, Instagram/danielatwiins, stanleylobotka37